TKS Sp. z o.o.

Interdyscyplinarna firma inżynierska

Oferujemy projektowanie i wykonawstwo kompletnych instalacji wewnętrznych, sieci zewnętrznych oraz robót drogowych.

 

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się projektowaniem, kompletacją dostaw, montażem, uruchamianiem i serwisem instalacji budowlanych, systemów wodociągowych i kanalizacyjnych oraz wykonywaniem prac z zakresu robót ziemnych i nawierzchni drogowych. O jakości naszych usług oraz spełnieniu najwyższych standardów świadczy uzyskany Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, zgodny z wymogami normy ISO 9001:2015.

 

Prowadzimy systemowe działania według znormalizowanych reguł, które pozwalają nam na efektywne wykorzystywanie posiadanych zasobów. Jesteśmy członkiem Izby Budownictwa w Katowicach. Posiadamy wysoce wykwalifikowany zespół menedżerów, inżynierów i specjalistów jak również kompleksowe zaplecze sprzętowe. Możemy elastycznie dopasować dostępną siłę roboczą do charakterystyki aktualnie realizowanych projektów.

Oferujemy skuteczne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Szczególną wagę przykładamy do zapewnienia sprawnego zaplecza serwisowego. Dostarczamy rozwiązania dla dużych obiektów kubaturowych –m.in. biurowców, hoteli, galerii handlowych, budynków użyteczności publicznej, hal produkcyjnych, hal sportowych, basenów czy szpitali.

Misja

Dokonujemy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Wykonujemy nasze usługi rzetelnie, z dbałością o ich nieskazitelną jakość. Tworzymy przedsiębiorstwo, które każdego klienta traktuje w sposób indywidualny. W TKS liczy się jakość, nie ilość.

Wizja

Wierzymy w rozwój i inwestycje w pracowników. Planujemy stale podnosić kwalifikacje zespołu, co uznajemy za naszą największą wartość. Chcemy być niezależni i elastyczni, realizując ten postulat między innymi przez ciągłe rozwijanie parku własnych maszyn. Tworzymy organizację, która wywiązuje się z postawionych zadań, w oczekiwanych terminach.

Terminowość i jakość

Zwracamy szczególną uwagę na czas realizowanych przez nas projektów. Jesteśmy znani z terminowej realizacji całości prac. Wszystkie projekty wykonujemy należycie, z zachowaniem wymaganych standardów, zgodnie z normami budowlanymi. Posiadamy wykwalifikowany personel, który pracuje przy użyciu sprzętu najwyższej jakości.

$

1988

TELBUD

TELBUD Sp.z o.o. rozpoczyna działalność. Oferuje usługi związane z technicznymi instalacjami budynków. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych prac, szybko zyskuje uznanie klientów. Spółka rozwija swoje kompetencje w zakresie inżynierii lądowej, usług instalatorskich oraz robót drogowych.

$

1990

KLIMA-TEST

KLIMA-TEST Sp. z o.o. oferuje usługi związane z wentylacją, klimatyzacją, instalacjami elektrycznymi oraz automatyką i monitoringiem wspomnianych instalacji. Dodatkowo wykonuje też instalacje przeciwpożarowe oraz rozwiązania do zarządzania budynkami (BMS). Projektuje instalacje poprzez wewnętrzne biuro projektowe oraz dokonuje przeglądów i czynności konserwacyjnych już istniejących instalacji.

$

2012

WSPÓŁPRACA

TELBUD łączy się z KLIMA-TEST. Powstaje nowa nazwa wspólnej organizacji – TKS. Efektem fuzji jest niemal natychmiastowe umocnienie pozycji rynkowej.

$

2016

NOWA SIEDZIBA 

TKS otwiera nową siedzibę w Katowicach. Od teraz wszystkie maszyny, sprzęt oraz pojazdy zlokalizowane są w jednym miejscu. Znacznemu zmniejszeniu ulegają koszty operacyjne.

$

2019

CIĄGŁE UMACNIANIE POZYCJI NA RYNKU

Aktualnie TKS jest wiodącą firmą instalatorską w Polsce i liderem na Śląsku, gotowym w pełni wykorzystać swoje 30-letnie doświadczenie w polskim sektorze budowlanym.

Nagrody i certyfikaty

Napisz do nas

11 + 13 =